Supermaistas

Spirulina ir Chlorella
 
Į Parduotuvę

Ekologiška Spirulina

Spirulina – vienaląstis žaliasis melsvas mikrodumblis, kupinas vertingų maisto medžiagų, natūralių baltymų, mikroelementų, fermentų bei vitaminų. Šis produktas idealiai tinka sportuojantiems, svorį metantiems ir aktyvų gyvenimo būdą mylintiems žmonėms.

Ekologiška Chlorella

Chlorella – vienaląstis žaliasis mikrodumblis, savo sudėtyje turintis daug chlorofilo, vitaminų, mikroelementų, vertingų baltymų, aminorūgščių bei mineralų. Puikus pagalbininkas norintiems numesti svorį, išvalyti organizmą bei sustiprinti imunitetą.

Mūsų Populiariausi Produktai!

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Mūsų Klientų Atsiliepimai!

Po gimdymo turėjau šiek tiek problemų dėl svorio. Spirulina mano mitybai padarė didžiulią teigiamą įtaką, subalansavo baltymų ir angliavandenių pusiausvyrą ir tai padėjo pasiekti mane labai džiuginančių rezultatų.
Agnė

Pardavėja

Šie produktai yra puikūs, natūraliai detoksikuojantys. Padeda sustiprinti imuninę sistemą ir išsivalyti organizmą. Gerina odą žarnyno veiklą ir bendrą organizmo būklę. Visiem rekomenduoju!
Ingrida

Vadybininkė

Džiaugiuosi atradęs Spiruliną! Šie dumbliai tapo nepakeičiama mano maisto raciono dalimi dėl juose esančių vitaminų ir baltymų. Man, kaip aktyviai sportuojančiam žmogui, tai yra be galo svarbu ir tai tikrai veikia.
Tomas

Fotografas