Pakalbėkime apie Powdi green mix. Gerti iš šio mišinio pagamintus žaliuosius kokteilius yra ne tik sveika, bet ir skanu. Juk žalia yra gyvybės spalva, ji simbolizuoja kūno atsinaujinimą. Produktas yra pagamintas iš šviežių lapinių daržovių, o vaisiai prideda šiek tiek saldumo. Ne tik nauda kūnui, bet ir pagalba metant svorį.

Powdi green mix nauda sveikatai

  1. Į šio žaliojo kokteilio sudėtį įeina gausybė vitaminų, mineralų ir maistinių medžiagų. Visa tai padeda jūsų kūnui įgyti gerųjų bakterijų.
  2. Išgerti vieną stiklinę – tai tarsi suvartoti rekomenduojamą dienos vaisių ir daržovių normą.
  3. Produktas ne tik stiprina Jūsų imunitetą. Sudėtyje esančios maistinės medžiagos padeda atjaunėti.

Kaip Powdi green mix padeda numesti svorio?

  1. Žaliasis kokteilis padeda virškinti, nes jame yra daug mineralų ir vitaminų.
  2. Kūnas gerai šį gėrimą įsisavina, jo virškinimui nereikia daug energijos, tai padeda efektyviau mesti svorį.
  3. Kai kurie sako, jog tai puikus užkandis, geriant kokteilį galima kuriam laikui „išjungti“ apetitą.
  4. Powdi green mix padeda gražinti gyvybines jėgas, jaustis pilnam, taip pažabojamas alkis ir patenkindami jūsų kūno poreikiai.
  5. Apskritai produktas padeda atsikratyti potraukio prie tam tikro jums patinkančio, bet nesveiko maisto, nes jis suteikia Jūsų kūnui to, ko jam reikia, kad išliktų sveikas. Be to, jis padeda sumažinti ligų riziką.
  6. Tai puikus pakaitalas maistui, kurį valgant auga jūsų svoris.

Powdi green mix geriausia gerti tuščiu skrandžiu, ypač ryte, prieš valgį. Geriausia laikytis šios taisyklės – žaliąjį kokteilį gerti pusryčiams. Vis dėlto, jeigu neišgėrėte kokteilio per pusryčius, gerkite likus valandai iki bet kurio kito dienos valgio.

Powdi green mix – puiki pagalba keičiant mitybą ir mažinant kalorijas. Geriausia būtų kas antrą dienos valgį pakeisti šiuo kokteiliu. Tai padėtų jūsų kūnui reaguoti ir mažinti svorį gana greitai.

Įsivaizduokite, šiame gėrime yra tik 24 kalorijos, ir suvartoję tokį kalorijų kiekį, jaučiatės papusryčiavę. Tuo pačiu jūsų medžiagų apykaita pasidaro greitesnė, jaučiatės energingesnis nei prieš tai.

Tai puikus produktas, jei norite gauti visas reikiamas maistines medžiagas iš vieno gėrimo. Ir taip, jis padeda numesti svorio taip sklandžiai, kad net nepastebėsite.

Kaip žmonės vertina produktą?

Dažniausiai žmonės sako, kad jis labai skanus, veikia efektyviai, o geriausia, kad numestas svoris negrįžta. Žinoma, šį gėrimą rekomenduojama derinti su mankšta, kuri, be abejo, yra didžiausia pagalbininkė bet kokios dietos plane. Powdi green mix ingredientai teigiamai paveikia kūną per itin trumpą laiką, rezultatai pasirodo gana greitai.

Apibendrinimas

Jei kasdien vartosite Powdi green mix, pastebėsite teigiamus pokyčius jau po savaitės. Tereikia pakeisti savo mitybą, daryti lengvą mankštą ir kasdien gerti šį kokteilį. Galiausiai, kokteilį gerti ne tik naudinga, bet ir skanu. Truputis pastangų ir pajusite skirtumą. Nepraleiskite šios progos, pradėkite gerti jau dabar!

 Taip pat skaitykite Kokie ingredientai sudaro Green Mix?