CHLORELLA

KAS YRA IR KUO NAUDINGA
CHLORELLA (CHLORELĖ)?

Chlorella yra vienaląstis žaliasis dumblis, kurio sudėtyje yra daugybė aminorūgšių, baltymų, vitaminų ir mineralų, reikalingų žmogaus organizmui. Viename žaliojo dumblio Chlorella grame yra daugiausiai chlorofilo, kuris yra pagrindinis energijos šaltinis ir puiki priemonė nuo daugelio ligų. Vartojant šiuos dumblius skatinamas žarnyno valymąsis nuo nuodingųjų medžiagų, normalizuojama naudingojo žarnyno flora, stimuliuojamas pažeistų ląstelių atsistatymas.

SVORIO METIMAS SU
CHLORELLA

Šiais laikais žmonės vis mažiau valgo šviežių vaisių ir daržovių, piktnaudžiauja „greitu maistu“ bei alkoholiu. Visi šie dalykai lėtina medžiagų apykaitą ir skatina viršsvorio  formavimąsi. Ekologiškas dumblis padeda atstatyti natūralią medžiagų apykaitą ir grąžinti teisingus mitybos įpročius, nejaučiant nuolatinio alkio jausmo. Chlorella išvalo žarnyną ir neslopina apetito. Tai – natūralus maistas, patenkinantis apetitą ir suteikiantis maistingųjų medžiagų.

ORGANIZMO VALYMAS IR
DETOKSIKACIJA

Šiuolaikiniame pasaulyje toksinai slypi kiekviename žingsnyje – ore, maiste, kosmetikoje ir net gaminant valgį toksiškuose induose. Būtent dėl šių priežasčių būtina padėti organizmui atsikratyti nuodingųjų medžiagų, o ekologiški dumliai yra puikus būdas tai padaryti. Japonijos mokslininkai nustatė, kad Chlorella, dėl ypatingos savo branduolio struktūros, būdingos tik šiam dumbliui, sugeba pašalinti šviną ir uraną, polichlorintus bifenilus ir dioksinus iš mūsų organizmo.

IMUNINĖ SISTEMA IR CHLORELLA

Dumbliai yra saugi prevencinė priemonė prieš vėžinių ląstelių formavimąsi ir pasižymi imuniteto stiprinimo sąvybėmis. Chlorella pagerina imuninės sistemos veiklą, padeda išvengti ligų, o susirgus – palengvina ligos simptomus. Beta karotinas, esantis Chlorelėje, yra labai naudingas mūsų organizmui. Jis ne tik apsaugo odą nuo saulės nudegimų, bet ir padeda išlaikyti jos elastingumą, o beta karotinas, esantis dumblių sudėtyje – stiprina imunitetą!

KUO DAR NAUDINGA?

Privalumai, kuriuos gauname iš dumblių Chlorella imuninei sistemai, organizmo valymui bei lieknėjimui – akivaizdūs. Jie apsaugo nuo senatvinių sveikatos sutrikimų, padeda atsikratyti vidurių užkietėjimo, prasto burnos kvapo bei atminties sutrikimų. Šis dumblis taip pat yra ir ekologiškas gamtos produktas, sukaupęs gausybę naudingų medžiagų mūsų organizmui. Tai – puikus maistas tiems, kurie nori gyventi sveikesnį bei laimingesnį gyvenimą!

 

Taip pat skaitykite apie SPIRULINA