Apie Chlorella naudojimą kosmetologijoje rašėme jau seniau. Tačiau liaudies išmintis byloja, kad nepabandęs nesužinosi. Todėl buvo nuspręsta išbandyti mūsų naujieną – Chlorella muilą – ant mano veido odos ir pažiūrėti, kas gi iš to gausis.

Pirmiausia, reikėtų pažymėti, kad mano veido oda nėra tas dalykas, kuriuo turėčiau didžiuotis. Čia galime rasti visko – randų nuo vaikystėje patirtos sunkios vėjarūpių formos, dosniai inkštirais nusėtų plotų, pirmųjų nelengvo gyvenimo požymių – mimikos ir senatvės raukšlių (akių kampučiuose ir ant kaktos), vis iššokančių raudonų jaunatviškų spuogų, melsvai violetinių paakių (sakau “labas!” bemiegiems darbo naktims) ir kosmetologo identifikuotos veido odos dehidratacijos. Natūralu, kad dauguma „stebuklingų“ grožio priemonių su tokiu atominiu kokteiliu net nenori prasidėti. Tad per daugelį metų susitaikiau su tuo, kad nesu it persikas švelnios, skaisčios ir glotnios odos turėtoja ir turiu išmokti gyventi su tuo ką turiu. O kai neturi ką prarasti, daug lengviau pasiryžti išbandyti kažką naujo ir egzotiško!

Taip nutiko su Chlorella muilu. Labai norėjau jį išbandyti, nes tai nėra produktas, kurį galime lengvai rasti grožio prekių parduotuvėse. Chlorella muilas gaminamas rankomis, naudojant natūralius muilo gamybos mišinius, nepridedant papildomų kvapiklių, dažiklių ar kitų odą dirginančių komponentų.

Gavusi savo ilgai lauktą Chlorella muilą, pradėjau eksperimentą – prausti veidą Chlorella muilu kasdien, ryte ir vakare. Pirmą kartą paėmus muilą į rankas iškart atkreipiau dėmesį į tai, kad jis tikrai kitoks nei kiti mano naudoti ar matyti muilai. Chlorella muilas yra tamsiai žalios spalvos, tačiau, skirtingai nei kadaise didžiulio populiarumo sulaukęs „afrikietiškas muilas“, kuris buvo visiškai juodas ir tepė viską aplink save vos tik prie jo prisilietus, Chlorella muilo puta yra skaidri, o pats muilas nepalieka dažiklių ir spalvos pigmentų pėdsakų. Derėtų pažymėti, kad muilas nelabai putojasi, bet, mano nuomone, tai greičiau privalumas, nei trūkumas, nes tai rodo, kad muile yra išlaikomas neutralus PH. Kitas mane nustebinęs dalykas tai Chlorella muilo kvapas – jis tikrai neprimena dumblių ar pelkės kvapo, o labiau panašus į šviežiai nupjautos vasaros žolės kvapą. Iškart jį pamėgau!

Sakysite – dar viena išreklamuota ekologiškos kosmetikos priemonė? Toli gražu. Jau per pirmąsias tris dienas naudojimo, pastebėjau, kaip šviesėja inkštirų galvutės, o pati oda įgyja tolygią aksominę tekstūrą. Net pradėjau mažiau pastebėti savo raukšles! Ir svarbiausia: nusiprausus veidą Chlorella muilu nekyla noras tuojau pat bėgti drėkinti odos – jos netempia, ji neatrodo ir nesijaučia sausa. Šis faktas, kalbant atvirai, gerokai pakeitė mano ankstesnes nuostatas apie muilo naudojimą veido priežiūroje. Maža to, po 4 Chorella muilo naudojimo dienų matau, kad oda pradėjo tarsi švytėti iš vidaus – fantastiškas efektas, kurio niekada neturėjau naudojant brangias kosmetines priemones! 

Pabaigai norėčiau pasakyti, kad eksperimentą su prausimusi Chlorella muilu dar tęsiu, stebėsiu rezultatus ir kritiškai vertinsiu pokyčius. Bet jau dabar galiu pasakyti, kad man labai malonu naudoti šį muilą, mėgstu jo kvapą ir suteikiamą švarios, bet neišsausintos odos pojūtį. Rekomenduoju muilą išbandyti visiems, kas susiduria su problemomis dėl nublankusios, nelygios ir spuoguotos odos. Chlorella muilas leis jums atsisakyti daugelio skirtingų veido odos priežiūros priemonių, nes jis suteikia daugiau geidžiamų efektų nei brangūs šveitikliai, prausikliai, tonikai ir kaukės!

 

Muilą rasite ČIA