Ar kada nors girdėjote apie CAF arba Chlorellos augimo faktorių? Tai nuostabus maistinių medžiagų kompleksas, išskirtinė medžiaga, išskiriama iš Chlorellos ląstelių. CAF skatina ląstelių atsinaujinimą, stiprina imuninę sistemą ir pagreitina gijimą. Daugelis mokslininkų pripažįsta, kad CAF yra itin naudingas įvairaus amžiaus žmonių sveikatai.

CAF: kas tai yra?

CAF yra unikalus kompleksas, randamas Chlorellos ląstelių branduolyje. CAF, sudarantis Chlorellos ląstelių pagrindą, leidžia ląstelėms daugintis itin greitai. Kiekviena Chlorellos ląstelė dalijasi kas 20 valandų, tai lemia Chlorellos gyvybingumą ir veiksmingumą. Tik Chlorella turi tokį augimo faktorių, jis nėra aptinkamas Spirulinoje ar kituose mikrodumbliuose.

Eksperimentai rodo, kad CAF gerina RNR/DNR funkcijas, atsakingas už baltymų, fermentų ir energijos gamybą ląsteliniame lygmenyje, skatina audinių atsinaujinimą ir apsaugo ląsteles nuo įvairių toksiškų medžiagų.

Žmonėms senstant, ląstelėse vykstantys procesai sulėtėja. Ląstelinė sienelė, reguliuojanti maistinių medžiagų tiekimą ir atliekų šalinimą, tampa mažiau funkcionali. Dėl to didėja organizmo rūgštingumas, kuris sukelia daugelį lėtinių ir degeneracinių ligų.

Pakankamas maisto produktų, kurių sudėtyje yra DNR ir RNR, vartojimas padeda apsaugoti mūsų pačių ląstelines nukleino rūgštis. Ir kai mūsų RNR ir DNR yra geros būklės, mūsų kūnai gali efektyviau naudoti maistines medžiagas, atsikratyti toksinų ir užkirsti kelią ligoms. Sveikos ląstelės (tuo pačiu ir mūsų organizmas) gali gydyti pačios save, o mes turime užtektinai energijos ir esame gyvybingi.

Japonijos profesorius Michinori Kimura Chlorelloje rado 10% RNR ir 3% DNR, tai yra didžiausia randama nukleino rūgščių koncentracija iš visų žmonijai žinomų produktų. Reguliariai naudojama, Chlorella padeda atkurti genetinę struktūrą žmogaus ląstelėse, taip apsaugodama sveikatą ir lėtindama senėjimo procesus.

Kuo CAF naudingas žmogaus organizmui?

 • Skatina greitą ląstelių bei audinių atsinaujinimą.
 • Stiprina imuninę sistemą, didina atsparumą ligoms: CAF stimuliuoja interferono gamybą ir apsaugo T ir B limfocitus, kurie organizmą saugo nuo infekcijų.
 • Valo organizmą, turi antivirusinių ir priešuždegiminių savybių, nes CAF yra didžiulė chlorofilo koncentracija.
 • Detoksikuoja. Gliutatiotinas, esantis CAF, susijungia su sunkiaisiais metalais, tirpikliais ir pesticidais, todėl jie gali lengvai pasišalinti iš organizmo. Taip pat jis yra galingas antioksidantas, padedantis  kovoti su kenksmingais laisvaisiais radikalais organizme. Glutatiotinas padeda pašalinti toksinus iš kepenų.
 • Prebiozinė funkcija – CAF stimuliuoja gerųjų bakterijų augimą ir geriną virškinimo sistemos veiklą, reguliuoja žarnyno mikroflorą.
 • Naudingas alerginių ligų prevencijai. Apsaugo nuo alergijos kazeinui – pagrindinės laktozės netoleravimo priežasties.
 • Suteikia atsparumas krūviui ir ištvermės: šis energijos koncentratas yra itin naudingas sportininkams
 • Padeda atsinaujinti audiniams. CAF esančios nukleino rūgštys stimuliuoja audinių regeneraciją, nesukeldamos nekontroliuojamo ląstelių dalinimosi, kuris gali lemti piktybinių navikų atsiradimą.
 • Padeda kovoti su aukštu kraujospūdžiu ir širdies bei kraujagyslių ligomis.

CAF rekomenduojama

 • Sveikam vaikų ir paauglių brendimui
 • Vyresnio amžiaus žmonėms, kurie nori atgauti gyvybingumą ir energiją
 • Ligoniams, siekiant sustiprinti jau taikomą gydymą
 • Pacientams, kurie siekia greitai atsigauti po sunkių ir skausmingų procedūrų ar gydymo (chemoterapijos, radioterapijos, chirurginės intervencijos ir kt.)