Žmonės, kurie pasiryžta vartoti Spirulina svorio metimui, džiaugiasi ne tik tirpstančiais kilogramais, bet ir geresne savijauta bei stiprėjančia sveikata. Ne veltui šis super-mažas dumblis vadinamas supermaistu – jis nepralenkiamas daugelyje dalykų!

Supermaistu vadinami maisto produktai, turintys ypatingai daug vitaminų, mineralų ir maistingų medžiagų. Jie sustiprina organizmą iš vidaus ir leidžia jums pasijausti pilniems energijos ir sveikatos.

Kas padaro Spirulina tokiu išskirtiniu supermaistu, kai kalbame apie svorio metimą?

Spirulina nuolat sulaukia dėmesio kaip vertingas pagalbininkas metant svorį. Ir ne be reikalo! Ji atneša organizmui daug naudos ir turi gausybę priežasčių padėti tirpti nereikalingiems kilogramams. Štai keletas iš jų:

Spirulina – tai sveika!

Šis melsvai-žalias dumblis turi savyje šimtus energijos suteikiančių ir sveikatą stiprinančių medžiagų. Spirulina – tai pilnavertis baltymų šaltinis, be to, vienas iš aktyviųjų Spirulina ingredientų yra cianobakterija fikobilinas, susidedantis iš fitocianino – svarbios medžiagos, stiprinančios organizmo ląstelių sieneles. Taip pat, Spirulina sudėtyje yra mikroelementų ir mineralų, kurie padėta sklandžiau veikti visoms organizmo funkcijoms. Dažnai žmonės, pradedantys laikytis dietos, neįvertina, kad svorio metimas tiesiogiai priklauso nuo to, kaip veikia įvairūs mūsų organizmo mechanizmai, todėl norint, kad svoris kristų greičiau ir lengviau, pirmiausia reikėtų užtikrinti sklandžią vidaus organų veiklą!

Baltymų šaltinis

Metant svorį, patariama teikti pirmenybę maistui, kuriame gausu baltymu. Mūsų organizmui prireikia nemažai energijos pasisavinant baltymus – apie 20-30% baltymo maistinės vertės išnaudojama vien tik jo suvirškinimui, todėl suvartodami 100 kalorijų baltymų realiai gauname tik 70­-80 kalorijų.

Daugiau kaip 70% Spirulina sudėties yra augalinės kilmės baltymai, tinkantys veganams ir žaliavalgiams. Toks didelis baltymų kiekis padaro Spirulina itin tinkamu produktu visiems, norintiems numesti svorio.

Skaidulinės medžiagos

Skaidulinės medžiagos puikiai pažįstamos visiems, įveikusiems svorio metimo kelią.

Mūsų organizmas virškina skaidulines medžiagas itin lėtai, tuo pat metu lėtindamas cukrų skaidymą. Tai padeda palaikyti optimalų gliukozės kiekį organizme. Spirulina savo sudėtyje turi visas mums reikiamas skaidulines medžiagas, kurios ne tik padeda reguliuoti gliukozės kiekį kraujyje, bet ir leidžia išvengti staigių ir nemalonių alkio priepuolių.

Spirulina turi mažai kalorijų

Nemažai svorį metančių žmonių vartoja Spirulina ir dėl žemo jos kaloringumo. 3 gramų Spirulina dozėje yra tik 12 kalorijų. Lyginant su kitais tradiciniais baltymų šaltiniais, tokiais kaip jautiena, Spirulina suteikia daugiau baltymų ir mažiau kalorijų!

Energijos pliūpsnis

Kartu su visais vitaminais ir maistingomis medžiagomis, kurių pakaktų aprūpinti organizmą energija visai dienai, šio supermaisto sudėtyje yra chlorofilo, kuris suteikia organizmui tikrą energijos užtaisą! Taigi, vartodami Spirulina svorio metimui, ne tik nejausite alkio, bet ir jausitės gerokai energingesni.

Cukraus kiekio kraujyje reguliavimas

Svorį numesti daug lengviau kai kraujyje palaikomas stabilus ir tinkamas cukraus lygis. Spirulina padeda sureguliuoti ir esant poreikiui sumažinti cukraus kiekį kraujyje, o naujausi moksliniai tyrimai rodo, kad Spirulina ne tik padeda tiems, kas nori sulieknėti, bet ir 2 tipo diabetu sergantiems pacientams. Tyrimo metu nustatyta, kad pacientams, vartojantiems Spirulina, pagerėjo gliukozės kiekio ir glikozilinto hemoglobino rodikliai.

Taigi, suprasdami Spirulina poveikio svorio metimui ypatumus, galime pasižiūrėti kaip geriausia išnaudoti šį supermaistą lieknėjimui.

Spirulina vartojimas svorio metimui

Spirulina galima vartoti keliais būdais. Ji gali būti vartojama tablečiū ar miltelių pavidalu. Suvartoti dienos normą yra labai paprasta, kadangi jūsų organizmui pakaks visai nedaug Spirulina, kad praturtintumėte savo dietą. Jei vartojate Spirulina ne tablečių pavidalu, o kaip miltelius, galite be vargo įmaišyti juos į savo kasdienį maistą, vaisių ir daržovių kokteilius, sultis ar pabarstyti ant mėgstamo deserto (tik būkite atsargūs – lepintis desertais tai ne pats geriausias pasirinkimas metant svorį!). Spirulina išsiskiria iš daugelio svorio metimui skirtų produktų ir supermaistų neribotomis galimybėmis ją įkomponuoti į kasdienį maistą.

Spirulina – tai sveika!

Kokius Spirulina kiekius reikėtų vartoti? 

Jei turite rimtesnių sveikatos sutrikimų, patariame pasitarti su šeimos gydytoju prieš pradedant vartoti Spirulina svorio metimui.

Įprastai rekomenduojama Spirulina dozė yra apie 3-5 g (6-10 tab.) per dieną. Tačiau, rekomenduojama paros norma gali skirtis priklausomai nuo tam tikrų sveikatos sąlygų:

  • Esant padidėjusiam cholesterolio kiekiui: 1-8 g per dieną
  • Norint pagerinti raumenų veiklą: 2-8 g per dieną
  • Kontroliuojant gliukozės kiekį: 2 g per dieną
  • Esant aukštam kraujospūdžiui: 4-5 g per dieną
  • Esant kepenų suriebėjimo simptomams: 5 g per dieną

Rinkdamiesi Spirulina svorio metimui, pajusite jos privalumus ir mėgausitės stiprėjančia sveikata. Šis nuostabus dumblis yra toks turtingas maistingųjų medžiagų, skaidulų ir sveikatai būtinų aktyviųjų ingredientų, kad žmonės pelnytai praminė jį „amžiaus supermaistu“.

Taigi, nepriklausomai nuo to, ar siekiate numesti nereikalingus kilogramus, ar sustiprinti sveikatą, vartodami Spirulina neabejotinai pasijusite geriau nei bet kada anksčiau! 

 

Mūsų klientų atsiliepimai spauskite >>ČIA<<