Nederėtų galvoti, kad inkštirų problema aktuali tik bręstantiems paaugliams. Šie erzinantys juodieji taškeliai ant nosies neretai atsiranda ir pas suaugusius žmones. Inkštirų atsiradimo priežastys labai skirtingos – neteisinga odos priežiūra, sutrikusi žarnyno veikla, padidėjęs hormonų kiekis ar oro užterštumas. Neretai kovojant su inkštirais juos bandoma spausti ar naudoti agresyvias šveitimo priemones, kas ne tik nepagerina padėties, tačiau gali dar labiau pabloginti situaciją. Visgi, efektyviausias būdas atsikratyti inkštirų yra odos porų valymai giliai į odą prasiskverbiančiomis priemonėmis, kurios pašviesina juodą inkštiro galvutę ir padeda „ištraukti“ jį į paviršių.
Nors odos priežiūros kosmetikos rinkoje apstu įvairiausių kremų, tepalų, šveitiklių ir kaukių, padedančių kovoti su inkštirais, tačiau priemonę šios problemos sprendimui galima greitai ir lengvai pasigaminti namuose. Viskas, ko reikia, tai Spirulina tablečių arba miltelių ir aktyvintos anglies!
Taigi, itin lengvas priemonės nuo inkštirų receptas:

Ingredientai:
1 arbatinis šaukštas Spirulinos (namie visada turiu Spirulinos tablečių, todėl naudojau būtent jas – prireikė 4 tablečių);
½ arbatinio šaukšto aktyvintos anglies (šį preparatą taip pat turiu tabletėse – panaudojau 3 tabletes, jas reikėjo sutrinti. Jeigu namuose turite aktyvintos anglies kapsulių, išardykite 3 kapsules)
1 ½ valgomojo šaukšto vandens (stebėkite konsistenciją, gali būti, kad prireiks šiek tiek mažiau)

Paruošimas: Sumaišykite Spirulina miltelius ir aktyvintos anglies miltelius sausame dubenėlyje. Palaipsniui pilkite vandenį, nuolat maišydami. Priemonė turi būti vidutinio tirštumo, kad būtų lengviau užtepti ant odos.

Naudojimas: Gautą mišinį tepkite ant inkštirais išbertos nosies naudodami teptuką – naudojant teptuką bus lengviau tolygiai paskirstyti priemonę ant odos, be to, neapsitaškysite. Palaikykite priemonę 15 minučių, po to nuplaukite šiltu vandeniu.

Pirmuosius priemonės naudojimo rezultatus pamatysite jau kitą dieną po naudojimo – juodi taškeliai pašviesės, poros susitrauks, pajausite, kad oda tapo lygesnė. Rekomenduoju kartoti procedūrą 2 kartus per savaitę.
Priemonė nuo inkštirų su Spirulina yra visiškai natūrali, greitai ir be jokių pastangų pagaminama, ir, kas svarbiausia, tikrai efektyvi!

 

Spirulinos miltelių galite įsigyti ČIA

Taip pat skaitykite apie įvyniojimus su dumbliais