HAVAJŲ SALŲ SPIRULINA (SPIRULINA PACIFICA)

HAVAJŲ SALŲ SPIRULINA
(HAWAII SPIRULINA)

Ši Spirulinos rūšis – Spirulina Pacifica auginama Havajuose ir yra pati geriausia Spirulinos atmaina. Kuo ir kodėl ji geresnė? Havajų salų Spirulina turi dešimt kartų daugiau kalcio, tris kartus daugiau beta karotino, keturis kartus didesnį kiekį geležies bei du kartus daugiau superoksido dismutazės nei kitos Spirulinos rūšys. Todėl žinoma, ši Spirulinos rūšis pralenkia visas kitas savo naudingosiomis savybėmis ir poveikiu Jūsų organizmui!

ŽALIA IR MELSVA SPIRULINOS
SPALVA – KAS JĄ SUTEIKIA?

Spirulina, sugerdama šviesą, gamina visas savo gerąsiais bei maistingąsias medžiagas, kurios yra svarbios organizmui! Šis dumblis, sugėręs šviesą, transformuoją ją į mėlynos iš žalios spalvos pigmentus, kurie Spiruliną daro melsva. Tai tam tikra aminorūgščių grupė, kuri randama tik Spirulinoje! Žalią spalvą šiam dumbliui suteikia chlorofilas, kuris žinomas kaip medžiaga, geriausiai detoksikuojanti žmogaus organizmą.

KITI HAVAJŲ SPIRULINOS
SKIRTUMAI

Vienas didžiausių šios Spirulinos pliusų – jog Havajų salose ši Spirulina gali būti auginama be pertraukos, kai tuo metu kitur augančioms šio dumblio rūšims tenka daryti 3–4 mėnesių pertrauką. Didelį skirtumą teikia vanduo – Havajietiškos Spirulinos auginimui naudojamas iš 600 m gylio imamas municipalinis vandenyno ir geriamasis vanduo. Tokiuose vandenyse yra 94 skirtingi mineralai, kurie būtent Havajų saluose auginamus dumblius daro tokius ypatingus.