Dabar į aplinką yra išmetama apie 50 000 RŪŠIŲ CHEMIKALŲ, kuriuos mes įkvepiame, suvalgome ar kitaip įsisaviname kiekvieną dieną.

ŽALINGOS MEDŽIAGOS APLINKOJE:
• Ant maisto produktų purškiami pesticidai ir herbicidai
• Aktyvus ir pasyvus rūkymas
• Mašinų išmetamosios dujos
• Dirbtiniai saldikliai
• Maisto priedai skonio gerinimui, konservavimui ir spalvinimui
• Antibiotikai ir hormonai, kuriais yra šeriami gyvuliai
• Tam tikros dantų užpildų rūšys
• Fluoridas ir kiti chemikalai vamzdynuose
• Aliuminis, dedamas į birų maistą (pvz.: miltus)
• Plastifikatoriai maistinėje plėvelėje, pakuotėse ir plastikiniuose buteliuose
• Kosmetika, šampūnai ir dušo geliai
• Buitinė chemija

Mūsų kūnas natūraliai turi puikią detoksikacijos sistemą – kepenis, žarnas, inkstus, odą, plaučius, prakaito liaukas, tačiau dažnai dėl per didelio teršalų kiekio aplinkoje ir organizme, šie organai būna nusilpę ir nebegali tinkamai atlikti savo funkcijų.

UŽSITERŠUSIO ORGANIZMO POŽYMIAI:
• Nuolatinis nuovargis
• Virškinimo sutrikimai
• Sąnarių skausmas
• Sutrikęs cukraus kiekio kraujyje reguliavimas
• Vaisingumo sutrikimai
• Miego sutrikimai
• Nepaaiškinami skausmai visame kūne
• Nuvargusi oda ir blausios akys
• Aštrus prakaito ir burnos kvapas
• Nuolatinis irzlumas
• Koncentracijos stoka
• Depresija, nerimo sutrikimai

Dar vienas simptomas, kurio nereiktų ignoruoti yra NEKRENTANTIS SVORIS. Svoris auga arba nekrenta, nes riebalų ląstelės apgaubia chemikalų daleles tam, kad apsaugotų kūną nuo jų poveikio.
Nors sveika mityba yra itin svarbi, tačiau dabar parduodamuose produktuose yra daugybė chemikalų, o dėl modernių ūkininkavimo metodų, maisto produktai yra žymiai mažiau maistingi, nei buvo prieš 50 metų. Todėl dauguma tradicinės medicinos atstovų pataria vartoti papildus. Papildai nėra natūralus produktas ir gamybos proceso metu į juos pridedama įvairių kenksmingų medžiagų.

Chlorella yra visiškai natūralus supermaistas, kuris savo naudingųjų medžiagų kiekiu lenkia daugumą maisto papildų. Šis dumblis dažnai vadinamas idealiu valgiu, todėl, kad jame yra beveik visos maistinės medžiagos, reikalingos geram organizmo funkcionavimui palaikyti. Negana to – tai itin veiksminga organizmo detoksikacijos priemonė.

 

DETOKSIKACIJA SU CHLORELLA

Chlorella yra vienas geriausių natūralių chlorofilo šaltinių, nes jo kaupia 5-10 kartų daugiau nei kiti augalai. Chlorofilo struktūra labai panaši į hemoglobino, nešiojančio kraują po mūsų organizmą, struktūrą. Chlorofilas valo ir grynina mūsų kraujotakos sistemą, inkstus, kepenis ir virškinimo sistemą. Taip pat padeda išvengti blogo burnos kvapo.

Chlorella sėkmingai iš organizmo šalina uraną, chlordekoną (žalingą insekticidą), PCB (poli-chlorintibifenilai) bei dioksiną, nuodingą kancerogeną ir mutageną, kurio yra mūsų maiste ir ore.
Chlorofilas slopina dioksino absorbciją iš virškinamojo trakto ir pagreitina dioksino pašalinimą iš organizmo.

Sveikas žarnynas

Kaip Chlorella padeda kepenims atlikti savo darbą?


Kepenys turi daug gyvybiškai svarbių funkcijų, tačiau pagrindinė jų funkciją yra organizmo detoksikacija– procesas, kurio metu įvairios žalingos medžiagos yra nukenksminamos ir paruošiamos šalinimui. Kepenyse yra apdirbamos tokios cheminės medžiagos kaip kofeinas, insekticidai, hormonai, nikotinas, aspirinas, histaminas, estrogenas, sulfitai. Apdirbimo procesui yra būtinos tam tikros medžiagos: vitaminai B2, B3, B6, B12, folio rūgštis, flavanoidai, gliutationai, fosfolipidai ir amino rūgštys (kurios susijungusios formuoja baltymus). Jos neutralizuoja laisvuosius radikalus, kurie sukelia ląstelių senėjimą ir biologinę žalą organizmui. Chlorelloje yra visų detoksikacijai reikalingų medžiagų.

Chlorella ir apsinuodijimas sunkiaisiais metalais


Moksliškai įrodyta, kad Chlorella padeda iš organizmo pašalinti gyvsidabrį, varį, kadmį ir šviną.
Rūkančiųjų organizmą nuolat veikia toksiškas mineralas kadmis. Cinkas, geležis, kalcis, selenas ir vitaminas C, kurių yra Chlorelloje, saugo nuo kadmio įsisavinimo ir padeda šį toksiną valyti iš organizmo. Cinko trūkumas spartina kadmio įsisavinimą, todėl itin svarbu į savo mitybą įtraukti pakankamai cinko turinčių produktų.
Chlorella turi kietą trijų sluoksnių išorinę sienelę, kuri susiklijuoja su tokiais toksinai kaip kadmis, švinas, gyvsidabris, ir pašalina juos iš organizmo, taip pat joje yra ir algino rūgšties, kuri suriša sunkiuosius metalus ir neleidžia jiems absorbuotis.


Kraujas, limfinė sistema ir Chlorella

Kraujas sudaro maždaug 15% visų kūno skysčių, o limfa – net 70%. Kraujas po kūną cirkuliuoja širdies pagalba, o limfą valo ir filtruoja beveik 500 limfmazgių. Abi sistemos yra itin svarbios mūsų organizmo funkcionavimui, jei kažkas trukdo šiems skysčiams cirkuliuoti po organizmą, jis ima sparčiai silpti. Chlorelloje esančios medžiagos yra tinkamai subalansuotos ir gali normalizuoti šių gyvybiškai svarbių skysčių cirkuliaciją.

Chlorella ir virškinimas

Vidurių užkietėjimas dažnai pasireiškia, kai atliekos žarnyne juda per lėtai dėl reabsorbcijos, galimai atsiradusios dėl dehidratacijos ar mikrofloros žarnyne pasikeitimų. Žmogus, esant normaliam žarnyno funkcionavimui, tuštintis turėtų vieną kartą per parą. Jei žarnyno funkcija yra sutrikusi, žalingi toksinai negali pasišalinti, renkasi organizme ir gali sukelti tokias problemas kaip blogas burnos ir kūno kvapas, liežuvio apnašos, depresija, žarnų divertikuliozė, nuovargis, galvos skausmai, vidurių pūtimas, sunkus virškinimas, hemorojus, išvaržos, nemiga, nutukimas, varikozinės venos ir daug kitų rimtų problemų.

Prastas atliekų pasišalinimas iš organizmo ir užsikimšusios žarnos gali trikdyti maistingų medžiagų ir medikamentų įsisavinimą, todėl jei žarnynas veikia prastai, gali nepadėti net geriausi vaistai.

Chlorellos sudedamosios dalys, gerinančios virškinamojo trakto veiklą:
Skaidulos – dėl savo trigubos celiuliozinės išorinės sienelės, Chlorella turi itin daug skaidulinių medžiagų, kurios susiklijuoja su toksinais ir padeda pašalinti juos iš organizmo.
Riebalų rūgštys – būtinos virškinimui ir išmatų formavimuisi
Magnis – kartu su kalciu reguliuoja raumenų tonusą
Vitaminas A, C ir E – gydo gaubtinės žarnos membraną
B grupės vitaminų kompleksas – gyvybiškai svarbus, kad maistas būtų tinkamai suvirškinamas ir generuotų energiją
Vitaminas B12 – gerina virškinimą ir nervų sistemos veiklą, apsaugo nuo anemijos
Clorofilas – šalina toksinus iš organizmo

VARTOJIMAS

Vienoje Chlorellos tabletėje yra visos reikalingos medžiagos efektyviai organizmo detoksikacijai. Chlorella yra visiškai natūralus maistinių medžiagų kompleksas, kuris organizmo detoksikacijai gali būti vartojamas tabletėmis arba milteliais.

Vartojimas milteliais:
Pradėkite nuo 3 g (puse šaukštelio) Chlorellos, tada palaipsniui didinkite dozę iki 5 gramų per dieną. Geriausia dienos dozę suvartoti per kelis kartus (pvz.: 1,5 g ryte ir 1,5 g vakare), 20-30 minučių prieš valgį. Chlorellos miltelius maišykite su vandeniu ar sultimis.

Vartojimas tabletėmis:
Pradėkite nuo 6 Chlorellos tablečių per dieną, tada palaipsniui didinkime dozę iki 10 tablečių per dieną. Geriausia dienos dozė suvartoti per kelis kartus (pvz.: 3 tabletes ryte ir 3 vakare)., 20-30 minučių prieš valgį, užsigeriant vandeniu.

Vartojimo laikas:
Mūsų kepenys sparčiausiai valo organizmą tarp pirmos ir trečios valandos nakties, todėl patariama Chlorellą gerti vakare, prieš miegą ir tik atsikėlus prieš valgį, kad visi kepenų neutralizuoti toksinai galėtų greičiau pasišalinti.

PATARIMAI:
• Detoksikacijai naudokite tik tą Chlorella, kurios sienelė yra suskaldyta. Tik taip Chlorella gali būti lengvai suvirškinama.
• Įsitikinkite, kad Chlorella neturi jokių pridėtinių medžiagų.
• Vartodami Chlorella gerkite daug vandens – ne mažiau nei 2 litrus per dieną.
• Detoksikuojant organizmą, Chlorella geriausia gerti nevalgius („ant tuščios skrandžio“).

Chlorellos įsigyti galite ČIA