CHLOROFILAS IR JO NAUDA SVEIKATAI

CHLOROFILAS IR JO NAUDA
SVEIKATAI

Chlorofilas – molekulė, kuri suteikia augalui žalios spalvos ir yra atsakinga už vieną svarbiausių svarbiausių procesų planetoje – fotosintezės procesą, kurio metu augalai Saulės energiją paverčia cheminių junginių energija. Taigi, tik fotosintezės dėka planetoje yra gyvybė ir todėl chlorofilas yra viena iš svarbiausių medžiagų žemėje. Funkcinės chlorofilo savybės tokios pat kaip kraujo funkcijos žmogaus organizme – jis augalams taip reikalingas kaip žmogui kraujas, todėl ir pradėtas vadinti žaliuoju augalų krauju. Chlorofilas yra randamas visuose žalios spalvos turinčiuose augaluose. jis išgaunamas iš liucernos, eglių spyglių, dumblių, javų želmenų.

KRAUJO VALYMAS IR
DETOKSIKACIJA

Chlorofilą galima prilyginti jūsų kraujo valomajai priemonei. Chlorofilo dėka nuolat didėja raudonųjų kraujo kūnelių, mūsų organizme nuolat pernešančių deguonį. Esant pakankamam kiekiui deguonies, bakterijos negali išgyventi, todėl stiprėja imunitetas ir atsparumas ligoms. Dėka geros kraujotakos, kenksmingos medžiagos iš mūsų organizmo lengvai išplaunamos. Chlorofilas suriša toksinus ir padeda efektyviai pašalinti juos iš organizmo. Tai – viena geriausių kraujo valymo ir jo stiprinimo priemonių, kuri šalina iš organizmo šlakus, toksinus, sunkiuosius metalus. Jį naudojant gerėja savijauta, atsiranda daugiau energijos, išnyksta negalavimai.

CHLOROFILO NAUDA MŪSŲ
SVEIKATAI

Chlorofilas pagerina širdies ir kraujagyslių sistemą, imuninės, virškinimo sistemos darbą, pašaliną nuovargį ir suteikia energijos, jaunina organizmą, šalina kenksmingas medžiagas iš kepe- nų ir gerina jų funkciją, leidžia imuninei sistemai išsivalyti nuo kenksmingų medžiagų. Chlorofilas – natūralus antioksidantas, kuris neutralizuoja žalingą laisvųjų radikalų poveikį organizmui, padeda normalizuoti virškinamąjį traktą, spsaugo organizmą nuo vėžinių ląstelių, padeda išgydyti įvairias odos ligas, gerina miego kokybę. Chlorofilo sudėtyje yra daugybė aktyvių mineralinių medžiagų (geležies, magnio, mangano, kalcio, kalio, natrio, cinko, vario, nikelio), vitamino K, beta karotino.

Chlorofilo šaltiniai

Chlorofilas yra randamas visuose žalios spalvos turinčiuose augaluose. Kuo tamsesnė augalo spalva, tuo jame daugiau chlorofilo. Daug chlorofilo turi dumbliai (ChlorellaSpirulina), kviečių daigai, visi kopūstai, petražolės bei kalendros.