KAS YRA CHLORELLA SOROKINIANA (CHLORELLA KARALIENĖ)?

KAS YRA CHLORELLA
SOROKINIANA

Yra 10 skirtingų rūšių Chlorellos. Geriausiai žinoma rūšis yra Chlorella Pyrenoidosa (Sorokiniana), kitaip žinoma Chlorellos karalienės pavadinimu. Chlorella Pyrenoidosa yra smaragdinės žalios spalvos vienaląstis gėlo vandens mikrodumblis, kuris šiais laikais dažniausiai atpažįstamas kaip veiksmingiausias visų maistinių medžiagų šaltinis žemėje.

CHLORELLA SOROKINIANA
TEIKIAMA NAUDA

Chlorella Sorokiniana stiprina imuninę sistemą, subalansuoja maistines medžiagas, reikalingas palaikyti sveikatai, sugeria kenksmingus aplinkos toksinus, padidina energijos lygį ir ištvermę, kuria raudonuosius kraujo kūnelius, skatina greitesnį gijimą ir turi daugiau pagrindinių maistinių medžiagų nei bet kuris kitas žmogui žinomas maistas.

CHLORELLA YRA 100 % TYRA
IR NATŪRALI

Chlorella savo sudėtyje turi daugiau nei 20 vitaminų ir mineralų, visi jie yra lengvai „biologiškai įsisavinamoje“ formoje, skirtingai nei sintetinės multi-vitaminų tabletės, kurios užpildo parduotuvių lentynas šiomis dienomis. Vitaminai ir mineralai, randami Chlorelloje, pateikiami tokia forma, kad žmogaus kūnas juos galėtų lengvai įsisavinti bei suvirškinti.

SKALDYTOS LĄSTELIŲ
SIENELĖS

Tai pilnavertis maistas, tačiau maistingosios medžiagos slepiasi už labai tvirtos išorinės ląstelės sienelės. Siekiant geriausio rezultato, maistingosios medžiagos išlaisvinamos. Viskas ko reikia – tai šiek tiek ultragarso (argi ne nuostabios šiuolaikinės technologijos!). Tokiu būdu sienelė „įtrūksta“ ir sugriūva, maistingosios medžiagos lieka apsaugotos, o Chlorella tampa žymiai geriau suvirškinama.

„CHLORELLOS AUGIMO
FAKTORIUS“

Iš dešimties Chlorellos rūšių Pyrenoidosa turi daugiausiai Chlorella augimo faktoriaus (CAF) – unikalaus fitochemikalo, didžiaja dalimi nulemenčio Chlorellos savybę gerinti sveikatą. Chlorella pasižymi greitesniu augimo tempu iš visų žinomų maistinių augalų. Esant palankioms sąlygoms, Chlorella dauginasi keturis kartus per mažiau nei 24 val. Todėl nenuostabu, kad Chlorella natūraliai padeda gerinti jūsų sveikatą.

 

Taip pat skaitykite apie Havajų salų Spiruliną