Ar Powdi Green mix tikrai daro įtaką viršsvoriui ir sveikatai?

Pastaraisiais metais daug dėmesio skiriama žaliesiems kokteiliams, dėl jų naudos svorio metimui, bei bendrai sveikatos būklei palaikyti. Galima išgirsti ir daugelio įžymių žmonių rutinų, į kurias įeina ir žalieji kokteiliai. Šis Green mix gali būti puikus gėrimas ryte, kai skubi ir nori besiruošdamas greitai susiplakti sveiką žaliąjį kokteilį. Žaliasis kokteilis taip pat detoksikuoja kūną, išvalydamas toksinus. Kol dvejojate, ar verta investuoti į šį mišinį, atsakysime į dažną klausimą: ar green mix tikrai veikia?

Kokia Powdi Green mix sudėtis?

Jei norite įsitikinti produkto nauda, reikėtų pažvelgti į sudėties etiketę. 100 gramų šio mišinio yra 331 kalorija, o dienos dozėje, kurią sudaro vienas samtelis (10g) yra vos 33,1 kalorijos. Jame taip pat yra 2,4 g baltymų, 1,6 skaidulinių medžiagų, ir tokių medžiagų kaip natris, kalis, magnis, cinkas, kalcis, vitaminai A, E, K, C ir B grupės vitaminai.

Powdi Green Mix ingredientų nauda sveikatai

Žalieji dumbliai puikus baltymų šaltinis, kuris taip pat aprūpina organizmą geraisiais riebalais, kurie yra būtini. Pasižymi ir kalcio bei geležies gausumu. Šios Spirulinos savybės žinomos jau nuo actekų laikų, kai jie vartojo šį dumblį norėdami įgauti daugiau jėgos ir energijos.

Chlorella dumbliuose gausu baltymų ir sveikųjų polinesočiųjų riebalų. Ji naudinga jūsų kūnui, nes padeda palaikyti sveiką hormonų veiklą, skatina geresnę širdies sveikatą, mažina kraujospūdį ir cholesterolį bei padeda detoksikuoti organizmą.

Jei ragavote, žinote, kad žalieji kokteiliai dažnai nebūna malonaus skonio. Todėl šio Green Mix sudėtyje galima rasti mėtos, kuri ne tik tobulina kvapą ir skonį, bet ir turi daug naudos sveikatai. Mėta gerina miego kokybę, padeda su virškinimo ir mėšlungio problemomis.

Žalioji Matcha arbata žinoma nuo senų laikų, kai buvo geriama Japonijos šventyklose. O visame pasaulyje tapo ypač populiari, kai paaiškėjo, kad ji padeda mesti svorį. Ši arbata pasižymi EGCG antioksidantu, kuris padeda mesti svorį pamažindamas apetitą. Arbata reguliuoja hormonus ir tai padeda mažinti stresą.

Apie 70% kviečių želmenų sudaro chlorofilas, kuris yra atsakingas už augalų energiją ir gyvybę. Jis padeda ir žmonėms kaip priemonė, kovojanti su senėjimo procesais. Chlorofilas išvalo kraują ir padeda mažinti vėžio riziką.

Jei kamuoja lėtinis nuovargis ir per sparčiai bei anksti atsirandančios raukšlės, ciberžolės turimi antioksidantai gali padėti sulėtinti šiuos dalykus.

Cinamonas jau nuo viduramžio laikų žinomas dėl savo naudos sveikatai. Jis buvo viena iš gydomųjų priemonių įveikiant kosulį, artritui ir gerklės skausmui. Jis taip pat garsėja dėl savo savybės mažinti cukraus kiekį kraujyje bei įveikti peršalimo ligas ir virškinimo negalavimus.

Ašvaganda yra adaptogenas, pagamintas iš aminorūgščių, vitaminų ir žolelių, kurios padeda moduliuoti reakciją į stresą ar kintančią aplinką. Adaptogenai padeda organizmui susidoroti su aplinkos toksinais ir įtampa.

Juodieji serbentai turi antocianinų, polifenolinių medžiagų, antioksidantų, vitamino C ir gama-linoleno rūgšties (GLA). Šių savybių dėka augalas naudojamas įvairiems negalavimams gydyti bei stiprinti imuninę sistemą, kraujotaką.

Kokosų pieno milteliai padeda lengviau ir greičiau maistinėms medžiagoms keliauti per kraujotaką. Be šios naudos, dar aprūpina organizmą kaliu bei elektrolitais.

Taigi ką galima gauti geriant Green Mix?

Žalieji kokteiliai visada aprūpina organizmą būtinais mineralais ir vitaminais, tuo gerindamas ir sveikatą. Todėl Green Mix visiškai nenuvilia:

  • Šis mišinys detoksikuoja kūną, padėdamas išvaryti toksinus iš organizmo sistemos.
  • Turi daug maistinių medžiagų, kurios skatina imuninės sistemos stiprinimą. Tai padeda rečiau sirgti ir lengviau įveikti ligas.
  • Kokteilis mažina stresą ir tai jau automatiškai labai padeda bendrai sveikatai. Kadangi, stresas yra žinomas, kaip didelis psichinių ir fizinių ligų sukėlėjas.
  • Green Mix gerina susikaupimą ir didesnį žinių įsisavinimą, kadangi gerina smegenų darbą.
  • Be viso to dar ir aprūpina organizmą trūkstama energija.

Pliusai

– Nereikia atskirai pirkti dešimties ingredientų kokteiliui, vėliau viską nuplauti, paruošti plakimui, galų gale išnešti atliekas ir išplauti po visko likusius indus.

– Ingredientai parinkti taip kad reikalingų maistinių medžiagų organizmas gautu kuo daugiau.

– Tai gali padėti pasiekti geresnių rezultatų ruošiantis egzaminams, atsiskaitymams ar darbų pridavimui bei įvykdymui.

– Net ir dienos pabaigoje galima nestokoti energijos.

– Nors skonis individualus dalykas, šio mišinio sudėtyje esanti mėta skonį šiek tiek neutralizuoja ir pagerina.

Minusai

– Mišinys yra tik vieno skonio.

– Kai kurie gali galvoti, jog mišinio kaina didelė. Tačiau padalinus kainą iš to, kiek porcijų iš jo išeina, geresnei sveikatai ir savijautai pasiekti gaunasi apie 1,33 eur per dieną. O tai žymiai pigiau nei kava mieste ar supirkti visus ingredientus kokteiliui.

Išvados

Jei kamuoja mintis išbandyti žaliąjį kokteilį arba, jei jau esate juos pamėgę, tai puiki galimybė išbandyti šį ir įvertinti patiems. Jis suteikia naudos sveikatai pasitelkiant į pagalbą dešimt ingredientų, o jį paruošti yra ypatingai lengva.

Taip pat skaitykite, ar tikrai ta Spirulina tų savo titulų verta.